• Welkom op de website van taekwondo vereniging Abdel-Kwan Rotterdam. Hier vind u allerlei informatie over onze vereniging en over Taekwondo. Verder wordt een agenda bijgehouden, waarin al onze activiteiten te volgen zijn. Als u nog meer vragen heeft over de vereniging, Taekwondo, of als u een keer wilt mee trainen, kom dan gerust langs of neem contact met ons op.
    Abdel-kwan Rotterdam is aangesloten bij de TBN afkorting van Taekwondo Bond Nederland, ook bij WTF afkorting van World Taekwondo Federation en het NOS*NSF.

    • Hoofdlocatie: Adriaen Nimantsstraat 40, Rotterdam
    • Locatie Kop van zuid: Spoorweghaven 174, Rotterdam
    • Locatie Bloemhof: Putseplein 20, Rotterdam
    • Locatie Ijsselmonde: Kromme hagen 13, Rotterdam
    • Locatie Charlois: Quackstraat 76, Rotterdam
    • Locatie Katendrecht: Walhallalaan 114, Rotterdam
    • Locatie Tarwewijk: Katendrechtse Lagedijk 186 2, Rotterdam
    • Locatie Beverwaard: Radboudplein 17, Rotterdam
    • 1.POLISH OPEN 2021: 12 september 2021
    • 2. DUTCH OPEN 2021: 23 – 24 oktober
    • 3. INDOOR BRUSSEL 2021: 4 december 2021
    • 4. CLUB EXAMENS 2021: 30 januari 2022
    • 5. FUJAIRAH (UAE) OPEN: 4 t/m 6 februari 2022
    • 6. OPEN DE FEIGNIES (FRANKRIJK): 12 februari 2022
    • 7. KEUMGANG OPEN: 5 maart 2022
    • 8. INHAALEXAMEN: 12 maart 2022
    • 9. BELGIE OPEN (G2): 18-19 maart 2022
    • 10. POOMSAE SEMINAR: 19 maart 2022
    • 11. SPARRING SEMINAR: 9 april 2022
    • 12. CLUB-TOERNOOI: 16 april 2022
    • 13. IFTAR LEDEN: 23 april 2022
    • 14. GENK OPEN KYORUGI 2022: 14 mei 2022
    • 15. AUSTRIAN OPEN G2: 28-29 mei 2022
    • 16. LUXEMBOURG OPEN: 11-12 juni 2022
    • 17. CLUB EXAMENS 2022: 25 juni 2022
    • 18. LEDENDAG 2022: 26 juni 2022
    • 19. WORLD TAEKWONDO JUNIOR CHAMPIONSHIPS: 2 t/m 7 Augustus 2022
  •  

Home / Lestijden

Lestijden

Hoofdlocatie:
Adriaen Nimantsstraat 34, Rotterdam

 

Groepen Leeftijd Dinsdag Vrijdag
Groep 0 3 tot 5 17:00-18:00
Groep 1 5 tot 8 17:00-18:00 17:00-18:00
Groep 2 9 tot 10 18:00-19:00 18:00-19:00
Groep 3 10 tot 14 19:00-20:00 19:00-20:00
Groep 4 Vanaf 14 jaar 20:00-21:30 20:00-21:30

Groepen Leeftijd Maandag Donderdag
Groep 5 5 tot 12 jaar alleen meisjes 17:00-18:00 17:00-18:00
Groep 6 13 jaar en ouder (dames) 18:00-19:00 18:00-19:00

Groepen Leeftijd Woensdag Zaterdag
Groep 7 6 t/m 8 18:00-19:00 11:00-12:00
Groep 8 9 t/m t 12 19:00-20:00 12:00-13:00

Bloemhof:

Sportzaal Bloemhof

Putseplein 20, Rotterdam

Groepen Leeftijd Dinsdag Donderdag
Groep 1 6 t/m 8 18:00-19:00 18:00-19:00
Groep 2 9 t/m 12 19:00-20:00 19:00-20:00

Fijenoord:
Spoorweghaven 174, Rotterdam

Groepen Leeftijd Maandag Donderdag
Groep 1 6 t/m 8 18:00-19:00 18:00-19:00
Groep 2 9 t/m t 12 19:00-20:00 19:00-20:00

Ijsselmonde:
Kromme hagen 13, Rotterdam

Groepen Leeftijd Maandag Donderdag
Groep 1 6 t/m 8 17:45-18:45 17:45-16:45
Groep 2 9 t/m t 12 18:45-20:00 18:45-20:00

Charlois:

Quackstraat 76, Rotterdam

Groepen Leeftijd Dinsdag

Natersweg 7

Donderdag

Quackstraat 76

Groep 1 6 t/m 8 17:00-18:00 17:00-18:00
Groep 2 9 t/m t 12 18:00-19:00 19:00-19:00

Katendrecht
Walhallalaan114, Rotterdam

Groepen Leeftijd Dinsdag Vrijdag
Groep 1 6 t/m 8 18:00-19:00 18:00-19:00
Groep 2 9 t/m t 12 19:00-20:00 19:00-20:00

Carnisse
Katendrechtse Lagedijk 186 2, Rotterdam

Groepen Leeftijd Maandag Donderdag
Groep 1 6 t/m 12 18:00-19:00 18:00-19:00

Beverwaard
Radboudplein 17, Rotterdam

Groepen Leeftijd Maandag Donderdag
Groep 1 6 t/m 12 18:00-19:00 18:00-19:00