• —–                

          

 • Welkom op de website van taekwondo vereniging Abdel-Kwan Rotterdam. Hier vind u allerlei informatie over onze vereniging en over Taekwondo. Verder wordt een agenda bijgehouden, waarin al onze activiteiten te volgen zijn. Als u nog meer vragen heeft over de vereniging, Taekwondo, of als u een keer wilt mee trainen, kom dan gerust langs of neem contact met ons op.
  Abdel-kwan Rotterdam is aangesloten bij de TBN afkorting van Taekwondo Bond Nederland, ook bij WTF afkorting van World Taekwondo Federation en het NOS*NSF.

  • Hoofdlocatie: Adriaen Nimantsstraat 40, Rotterdam
  • Locatie Kop van zuid: Spoorweghaven 174, Rotterdam
  • Locatie Bloemhof: Putselaan 174, Rotterdam
  • Locatie Ijsselmonde: Kromme hagen 13, Rotterdam
  • Locatie Charlois: Quackstraat 76, Rotterdam
  • Locatie Katendrecht: Walhallalaan 114, Rotterdam
 • STARTEN MET DE LESSEN: 2 september

  Polen Open 2019: 21-22 september

  OPEN ILYO KYORUGI: 29 september

  NK POOMSAE 2019: 5 oktober

  THE HAGUE OPEN: 11 oktober

  3e TTE OPEN :  26 oktober

  NATIONAAL DANEXAMEN: 14 december

Home / Algemeen / Wijkfeest Hillesluis

Wijkfeest Hillesluis

Op zondag 22 september heeft de wijkraad Hillesluis een feest voor de buurt georganiseerd. De zon scheen volop en dat was een mooi cadeau zo laat in het jaar. Onze vereniging mocht niet ontbreken op dit event en met 3 trainers en 2 assistenten hebben wij een clinic gegeven. Veel kinderen hebben die dag kennis gemaakt met onze sport en wie weet kunnen we binnenkort een aantal nieuwe leden verwelkomen. Het was een leuke dag voor de bewoners van Hillesluis en de trainers hebben hun best gedaan om onze mooie sport te promoten in de wijk. Supertrots op de kinderen van Hillesluis en op onze trainers.