• —–                

          

 • Welkom op de website van taekwondo vereniging Abdel-Kwan Rotterdam. Hier vind u allerlei informatie over onze vereniging en over Taekwondo. Verder wordt een agenda bijgehouden, waarin al onze activiteiten te volgen zijn. Als u nog meer vragen heeft over de vereniging, Taekwondo, of als u een keer wilt mee trainen, kom dan gerust langs of neem contact met ons op.
  Abdel-kwan Rotterdam is aangesloten bij de TBN afkorting van Taekwondo Bond Nederland, ook bij WTF afkorting van World Taekwondo Federation en het NOS*NSF.

  • Hoofdlocatie: Adriaen Nimantsstraat 40, Rotterdam
  • Locatie Kop van zuid: Spoorweghaven 174, Rotterdam
  • Locatie Bloemhof: Putselaan 174, Rotterdam
  • Locatie Ijsselmonde: Kromme hagen 13, Rotterdam
  • Locatie Charlois: Quackstraat 76, Rotterdam
  • Locatie Katendrecht: Walhallalaan 114, Rotterdam
 • NK Sparren: 12 Januari 2019
  Open west: 2 Februari 2019
  President’s Cup: 7-12 Februari 2019
  Turkish Open: 13-16 Februari 2019
  Dutch Open: 9-10 Maart 2019
  Belgian Open: 16-17 Maart 2019
  German Open: 30-31 Maart 2019
  Austrian Open: 8-9 Juni 2019
  Open Windmills: 20 April 2019
  Nationaal Danexamen: 15 Juni 2019
  Clubexamens 29 juni 2019

Home / Algemeen / Wethouder De Lange op bezoek

Wethouder De Lange op bezoek

Vrijdag 15 maart heeft de Rotterdamse wethouder Sven de Lange van sport onze vereniging bezocht.
De wethouder heeft eerder kennis met onze vereniging gemaakt tijdens ons toernooi de Rotterdam Open afgelopen November. Hij is toen door ons uitgenodigd zodat wij meer kunnen vertellen over onze sportieve en maatschappelijke prestaties en doelen.
Tijdens zijn bezoek hebben een aantal betrokken ouders de meerwaarde van sport als dagbesteding voor hun kinderen met de wethouder gedeeld. Ook wat de ouders in de toekomst willen met Abdel-kwan is uitgebreid besproken. De hoofdmeester heeft een presentatie gegeven over de ontstaansgeschiedenis van Abdel-kwan Rotterdam maar vooral onze ambities en doelen toegelicht. De wethouder heeft een aantal kinderen toegesproken en foto’s genomen.