• —–                

          

 • Welkom op de website van taekwondo vereniging Abdel-Kwan Rotterdam. Hier vind u allerlei informatie over onze vereniging en over Taekwondo. Verder wordt een agenda bijgehouden, waarin al onze activiteiten te volgen zijn. Als u nog meer vragen heeft over de vereniging, Taekwondo, of als u een keer wilt mee trainen, kom dan gerust langs of neem contact met ons op.
  Abdel-kwan Rotterdam is aangesloten bij de TBN afkorting van Taekwondo Bond Nederland, ook bij WTF afkorting van World Taekwondo Federation en het NOS*NSF.

  • Hoofdlocatie: Adriaen Nimantsstraat 40, Rotterdam
  • Locatie Kop van zuid: Spoorweghaven 174, Rotterdam
  • Locatie Bloemhof: Putselaan 174, Rotterdam
  • Locatie Ijsselmonde: Kromme hagen 13, Rotterdam
  • Locatie Charlois: Quackstraat 76, Rotterdam
  • Locatie Katendrecht: Walhallalaan 114, Rotterdam
 • STARTEN MET DE LESSEN: 2 september

  OPEN ILYO KYORUGI: 29 september

  NK POOMSAE 2019: 5 oktober

  THE HAGUE OPEN: 11 oktober

  3e TTE OPEN :  26 oktober

  ROTTERDAM OPEN 2019: 23 november

  NATIONAAL DANEXAMEN: 14 december

Home / Algemeen / Adil Belkadi Sportman van het jaar 2018

Adil Belkadi Sportman van het jaar 2018

Onze Adil Belkadi is door de Taekwondo-bond uitgeroepen tot Sportman van het jaar 2018. Van harte gefeliciteerd Adil namens ons allemaal.
Vanaf zijn 6de jaar traint Adil bij Abdel-kwan Rotterdam. De eerste periode kwam hij met zijn grote broer Othman naar de trainingen en later groeide Adil uit tot één van de meest getalenteerde Taekwondoka’s van onze vereniging.
Door zijn talent gecombineerd met tomeloze inzet heeft Adil heel veel prijzen binnengesleept, zowel binnen als buiten Nederland waaronder het Brons in 2018 op het EK onder de 21 jaar.
Naast zijn studie en trainingen maakt Adil tijd om wekelijks trainingen te geven aan onze jeugd. Wij hopen dat Adil nog veel successen meemaakt en dat hij de voorbeeldfunctie die hij nu heeft ook blijft vervullen.