• —–                

          

 • Welkom op de website van taekwondo vereniging Abdel-Kwan Rotterdam. Hier vind u allerlei informatie over onze vereniging en over Taekwondo. Verder wordt een agenda bijgehouden, waarin al onze activiteiten te volgen zijn. Als u nog meer vragen heeft over de vereniging, Taekwondo, of als u een keer wilt mee trainen, kom dan gerust langs of neem contact met ons op.
  Abdel-kwan Rotterdam is aangesloten bij de TBN afkorting van Taekwondo Bond Nederland, ook bij WTF afkorting van World Taekwondo Federation en het NOS*NSF.

  • Hoofdlocatie: Adriaen Nimantsstraat 40, Rotterdam
  • Locatie Kop van zuid: Spoorweghaven 174, Rotterdam
  • Locatie Bloemhof: Putselaan 174, Rotterdam
  • Locatie Ijsselmonde: Kromme hagen 13, Rotterdam
  • Locatie Charlois: Quackstraat 76, Rotterdam
  • Locatie Katendrecht: Walhallalaan 114, Rotterdam
 • NK sparren 2020: 18 januari 2020

  Open districtskampioenschappen west 2020: 1 februari 2020

  25th int children’s championships 2020:        1 februari 2020

  German open 2020: 29 februari tot 1 maart 2020

  Dutch open 2020 : 7 en 8 maart 2020

  Belgian open 2020 : 14 en 15 maart 2020 afgelast

  Clubtoernooi: 19 april 2020 afgelast

  Dutch masters 2020 kyorugi : 2 mei 2020 afgelast

  Luxemburg open 2020 : 13 en 14 juni 2020 afgelast

  Nationaal danexamen: 13 juni 2020 afgelast

  Club-examen: 27 juni 2020 afgelast

Home / Algemeen / Guesttraining Master Eric Chen

Guesttraining Master Eric Chen

Guesttraining Master Eric Chen
Last Saturday our Poomsaeteam was trained by Master Eric Chen (4e dan), trainer of Golden Fighter Taekwondo from China. Master Eric is a friend of our club Abdel-kwan. We met him when he was working for his former Taekwondo club. Since that meeting Master Eric and his students fly over to participate at our Rotterdam Open Sparring Tournament every year.
On special request Master Eric brought his dobok to Holland to give our Poomsae team a special training. It was a very educational and detailled training, giving us a little sneak peak of how Poomsae is being trained in China. The training was full of tips and trics for our students and most interesting from a teaching point of view. Hopefully to be continued soon. Kamsa Hamnida Master Eric.
_________
Op zaterdag 26 mei kreeg het team een speciale training van Master Eric Chen (4e dan) trainer van Golden Fighter Taekwondo in China. Master Eric is een bekende van onze club. Een aantal jaar geleden maakte we kennis met hem en zijn vorige club. Sindsdien vliegt hij met zijn team naar Nederland en nemen ze jaarlijks deel ons toernooi “De Rotterdam Open”.
Speciaal op verzoek gaf Master Eric ons Stijlteam techniek training zoals men dat in China doet. Een hele interessante, gedetailleerde manier van trainen en een kleine impressie hoe Poomsaetraining in China wordt benaderd, weer compleet anders dan we gewoon zijn. Leerzaam voor de leerling interessant en boeiend vanuit trainers per perspectief. Hartelijk dank Master Eric dat u het team wilde trainen. Wie weet komt er snel een vervolg. Kamsa hamnida